Majális & Szomszéd- és Civil Ünnep – Mohács
2023-04-30 10:00:00
Deák tér

Hagyományainkhoz híven idén is megrendezésre kerül a Civil- és szomszédünnep Mohácson. A tavalyi évhez hasonlóan 2023. április 30-án (vasárnap) 10:00 órától a Deák téren várjuk az érdeklődőket.

Ezúton tisztelettel meghívjuk a helyi és környékbeli civil szervezeteket, valamint a főzni vágyó családi-baráti társaságokat.

Jelentkezni a Mohácsi Kossuth Teátrumban 12.00-20.00 között vagy az info@mohacskultura.hu e-mail címen lehetséges.
Jelentkezési határidő: április 26.

Tűzvédelmi okokból gáz használata tilos! Főzni kizárólag elektromos berendezéssel és szabad tűzön lehet, melyhez áram- és vízvételi lehetőség, valamint tűzifa biztosított.

Kérjük részvételi szándékuk mellett jelezzék, hogy hány főre foglalnak asztalt, illetve, hogy szükségük van-e tűztálcára a főzéshez.

A rendezvényen színpadot biztosítunk a bemutatkozni vágyó szervezeteknek, melyre várjuk jelentkezésüket.

Mindemellett a nap folyamán koncertekkel, légvárral 20:00 órától DJ SZICSA Retro Partyval, valamint a Teátrum Café majálisi ajánlatával (3-mat fizet 4-et kap csapolt sör akció) várunk minden szórakozni vágyót!

A program 20:00-ig ingyenesen látogatható, 20:00-tól a belépő 2000 Ft.

Május 1-én légvárral, csavaros fagylalttal és italakciókkal várjuk vendégeinket.

Szerző | Mohácsi Önkormányzat
Majális & Szomszéd- és Civil Ünnep – Mohács
2023-04-30 10:00:00
Deák tér
title-https://mohacs.smartonkormanyzat.hu/data-files/app-programok/239-1.jpg

Jelentkezési határidő: április 26.

A program 20:00-ig ingyenesen látogatható, 20:00-tól a belépő 2000 Ft.

Szerző | Mohácsi Önkormányzat